دکتر روشنک غفاری

مطب دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت دندان دکتر روشنک غفاری عضو انجمن اكادمی دندانپزشكی زیبایی آمریكا

مطب دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دکتر روشنک غفاری واقع در تهران بزرگ، ونک گاندی شمالی یکی از بهترین های دندانپزشکی زیبایی و ترمیم تهران با متخصصین دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت همراه با فضایی بهداشتی و با امکانات مدرن دندانپزشکی آمادگی دارد تمامی خدمات دندانپزشکی را برای شما هموطنان عزیز ارائه دهد.

نحوه مراجعه به مطب دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دکتر روشنک غفاری

شما مراجعه کننده گرامی می توانید از روش های فوق جهت مراجعه به مطب دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دکتر روشنک غفاری اقدام نمایید: تماس با شماره تلفن : 02188795280 مراجعه به فرم تماس با ما یا مراجعه حضوری به مطب

طراحی لبخند (smile design)

دندان های قدامی هر فرد طرح لبخند او را تشکیل می دهند. فردی که دندان های جلوی دهانش فاصله دار یا نامنظم، نسبت به خط وسط صورت نامتقارن، کج و یا نا مرتب، شکسته و یا لب پریده، تیز یا دندانه دار یا صاف شده و کوتاه و یا زیاده از حد بلند یا کوتاه باشد، یا در هنگام خنده لثه او بیش از حد نمایان شود یا در لبه لثه ای دندانها لبه سیاه روکش یا پرکردگی مشخص و لثه پف کرده یا به رنگ آبی یا بنفش باشد می تواند با اصلاح این ‏نواقص ظاهری جذاب و لبخندی زیبا و اعتماد بنفس بیشتری را تجربه کند. در واقع اصلاح طرح لبخند راهی است برای به دست آوردن اعتماد بنفس بیشتر.

لامینیت دندان

مزیت لامینیت دندان در تراش کم دندان و ‏رنگ شفاف و طبیعی آن است که با آن می توان لبخندی فوق العاده جذاب را به فرد هدیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *